SleepMed to wyjątkowa marka, która jest liderem w branży snu. Oferuje swoim klientom wyjątkowe produkty. Wytrzymałe materace, ergonomiczne poduszki, nowoczesne technologie i innowacyjne wyroby medyczne to znaki rozpoznawcze tej firmy. Poznaj charakterystykę produktów SleepMed, a następnie w nie zainwestuj. Już po pierwszej nocy z pewnością nie zamienisz ich na żadne inne!

SleepMed — o marce

Marka SleepMed została stworzona przez poznańską spółkę EMBE. Od samego początku działalności produkowane poduszki i materace charakteryzowały się właściwościami prozdrowotnymi, wytrzymałością i trwałością oraz wygodą. Wykorzystywanym technologiom przyznano wiele nagród oraz certyfikatów, a kolejnym argumentem przemawiającym za wysoką jakością oferowaną przez SleepMed jest wsparcie produkcji przez technologów z międzynarodowego koncernu Hilding Anders.

Dlaczego SleepMed jest liderem w branży snu?Głównym celem, który przyświeca wszystkim pracownikom zaangażowanym w tworzenie produktów SleepMed, jest zagwarantowanie klientom zdrowego snu i niezastąpionego komfortu. Poza tym w działaniach firmy można dostrzec dbałość o środowisko naturalne oraz dążenie do prowadzenia marki zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Ergonomia, higiena i trwałość idą w parze z rozsądną produkcją.

Nowoczesność i innowacyjność — ciekawe technologie

SleepMed, jako jedna z wiodących marek w branży materacy, stawia na nowoczesność i innowacyjność, oferując różnorodne technologie, które poprawiają jakość snu.

 • Technologia Airforce — to innowacyjny system cyrkulacji powietrza, dzięki któremu przez wypełnienie materaca cały czas przepływa powietrze. Dzięki temu podłoże do spania pozostaje chłodne i suche, zredukowane jest gromadzenie się wilgoci, a rozwój bakterii i pleśni staje się ograniczony do minimum.
 • Pianki naturalne — są przyjazne dla środowiska i zdrowia. Wiele osób w szczególności docenia zastosowany w nich olejek rycynowy, który dobroczynnie działa na cerę, a także wykazuje właściwości przeciwbólowe. Można znaleźć go m.in. w materacu SleepMed Natura Plus.
 • Sprężyny typu Multi — to zaawansowana konstrukcja, w której każda sprężyna działa niezależnie. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie podłoża do kształtu ciała i zapewnia różne strefy wsparcia. Sprężyny typu Multi oferują doskonałą elastyczność punktową, minimalizują transfer ruchu i zwiększają trwałość materaca.
 • Regulacja twardości — pozwala użytkownikom dostosować materac do indywidualnych potrzeb, zapewniając optymalny komfort i wsparcie. Jest to korzystne w szczególności dla par.
 • Nowoczesne pokrowce — pokrowce Merced i Probiotex są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które charakteryzują się miękkością i przewiewnością. Posiadają zamek i z łatwością można je bezpiecznie prać.
 • Pianka termoelastyczna Visco — jest jednym z najważniejszych materiałów używanych w materacach SleepMed. Reaguje na ciepło ciała, dostosowując się do jego kształtu. Zapewnia to wyjątkowy komfort i równomierne rozłożenie ciężaru, co redukuje punkty nacisku i pomaga w utrzymaniu właściwej postawy podczas snu.

Jakie kolekcje materaców są dostępne?

Oferta materaców SleepMed jest bardzo szeroka. Poszczególne produkty podzielono na 5 podstawowych kategorii.

 • SleepMed Standard — można wskazać m.in. SleepMed Comfort. Ta linia materaców jest stworzona z zastosowaniem wysokoelastycznej pianki, a także tej termoelastycznej, wspomnianej powyżej (VitaRest®). Wsparcie kręgosłupa jest równomierne i nie powstają wydzielone punkty nacisku.
 • SleepMed Hybrid — seria Hybrid charakteryzuje się nie tylko warstwami piankowymi, ale również obecnością sprężyn kieszeniowych. Materace z tej kategorii (m.in. SleepMed Hybrid Supreme) wykazują właściwości ortopedyczne i mają aż 15-letnią gwarancję.
 • SleepMed Plus — te materace są dopracowane nawet w najmniejszych szczegółach. Ich wkłady stanowią połączenie właściwości prozdrowotnych z troską o najwyższy stopień komfortu. Materace z serii Plus wyróżniają się w szczególności odpinanym topem, a także zastosowaniem innowacyjnej pianki Celsius®-Waterlily®.
 • SleepMed Hybrid Plus — to nieco ulepszone modele hybrydowe z podstawowej serii SleepMed Hybrid. Cechą, która odróżnia je od mniej zaawansowanych wersji, jest obecność odpinanego topu zwiększającego możliwość personalizacji. Jeśli chcesz mieć materac hybrydowy dopracowany w najmniejszych szczegółach, kup model SleepMed Hybrid Premium Plus.
 • SleepMed Natura — chcesz spać wygodnie i jednocześnie dbać o planetę? Wybierz materac z serii Natura, który wyprodukowano w zgodzie ze środowiskiem.

SleepMed — to nie tylko materace

SleepMed oferuje nie tylko materace, ale również akcesoria do sypialni. Przede wszystkim koniecznie zdecyduj się na zakup poduszki. Jest to element, który wpływa na sen w takim samym stopniu, jak podłoże. SleepMed Comfort Pillow to uniwersalna propozycja, która zapewni nie tylko komfort, ale również stabilność. Wykonanie z pianki Visco wpływa na idealne dopasowanie do głowy, a dzięki taśmie 3D wszytej w pokrowcu poduszka dba o nieustanny przepływ powietrza. Podparcie górnej części głowy jest bardzo ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

SleepMed oferuje też matę kokosową i ochraniacz na materac. Dzięki tym akcesoriom możesz spersonalizować swoje łóżko i sprawić, że sen będzie jeszcze lepszy, niż dotychczas. W Twoim domu mieszkają zwierzęta i boisz się, że zniszczą wymarzone podłoże do spania? Zainwestuj w bawełniany pokrowiec. A może chcesz dodać swojemu materacowi nieco twardości? Dodanie maty kokosowej do wnętrza może okazać się strzałem w dziesiątkę.

SleepMed oferuje różne kolekcje materaców, które odpowiadają preferencjom i potrzebom rozmaitych klientów. Każda seria ma unikalne cechy, takie jak regulacja twardości, nowoczesne pokrowce, pianki termoelastyczne, sprężyny typu Multi i inne innowacyjne technologie. Wybierz tę renomowaną markę, a z pewnością się nie zawiedziesz!

wyrób medycznySleepMed Comfort, SleepMed Premium, SleepMed Supreme, SleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus, SleepMed Supreme Plus, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus, SleepMed Natura Plus i SleepMed Natura Hybrid Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.