Zastanawiasz się, czy materac ekologiczny rzeczywiście będzie dobrą opcją dla Ciebie? Bez wątpienia razem uda nam się odpowiedzieć na to pytanie – dlatego właśnie zapraszamy dzisiaj do lektury!

Dla kogo materac ekologiczny?

Fenomen produktów ekologicznych omówimy na przykładzie wysokiej jakości modelu, jakim jest Hilding Gejzer. Należy on do wyrobów sprężynowych, dzięki czemu spełni oczekiwania naprawdę szerokiego grona odbiorców. Między innymi związane jest to z faktem, że dzięki temu, że całość jest w stanie utrzymywać nasze ciało w prawidłowej pozycji przez całą noc. Możemy cieszyć się wysokiej jakości podparciem. Zarówno jeśli chodzi o nasz kręgosłup, jak i pozostałe partie ciała. Dlatego będzie to między innymi strzał w dziesiątkę dla wszystkich sportowców, seniorów czy też na przykład cięższych z nas, lecz nie tylko. Warto też wspomnieć, że uwagę na wyrób powinny zwrócić pary, ponieważ całość minimalizuje odczuwanie drgań i minimalizuje efekt zapadania się lżejszej osoby. Oczywiście, dzięki zielonym rozwiązaniom, idealnie nada się również dla wszystkich, którzy po prostu chcą zadbać o środowisko!

Eko rozwiązania w materacu!

Hilding Gejzer - dla kogo materace ekologiczne?Mówiąc o ekologicznych rozwiązaniach, które zostały zastosowane we wskazanym materacu, warto, chociażby wspomnieć, że firma Hilding stawia na zielone źródła energii. Materace ekologiczne również nadają się do recyclingu, co oznacza, że nie będziemy produkować zbędnych śmieci. Poza sprężynami wyrób został wzbogacony również o nowoczesne, wysokiej jakości pianki, a mianowicie:

  • wysokoelastyczna pianka HR: Eco High Resilience Support: cechuje się ona otwartą strukturą komórkową, dzięki czemu gwarantuje wentylację na wysokim poziomie, a co za tym idzie pomaga nam utrzymać higienę w łóżku, zapobiegać między innymi rozwojowi grzybów i bakterii, które mogą powodować niepożądane reakcje alergiczne, jak katar, kaszel czy też łzawienie oczu.
  • pianka o podwyższonej elastyczności Pure FlexiFoam, to właśnie ona między innymi odpowiada za utrzymanie naszego ciała przez całą noc w prawidłowej pozycji.

Warto też wspomnieć, że poziom twardości całego produktu dodatkowo podwyższa warstwa filcu.

Jaki pokrowiec?

Warto jest też wspomnieć kilka słów o pokrowcu, który przecież ma realizować bardzo ważną rolę – chroni nasz materac przed zabrudzeniami, a także przed uszkodzeniami. W tym przypadku mamy do czynienia z pokrowcem EcoGreen, który jest jednocześnie przyjazny środowisku, lecz zarazem przyjemny w dotyku, dlatego bez wątpienia zapewni nam spokojny i komfortowy sen!

Materace ekologiczne to bez wątpienia prawdziwy strzał w dziesiątkę – bez wątpienia warto rozważyć tego typu zakup!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/