Wracając do domu po ciężkim dniu wielu z nas marzy jedynie o odpoczynku w komfortowych warunkach i cichym miejscu. Zapewnić to może tylko sypialnia, która najczęściej w domu stanowi swego rodzaju oazę spokoju oraz wygodne łóżko z odpowiednio dopasowanym do naszych potrzeb materacem. To właśnie on gwarantuje naszemu organizmowi regenerację fizyczną i psychiczną. Jednymi z najlepszych jakościowo materacy są materace produkowane przez Hilding Anders, które znaleźć można w salonach Dr Materac.

Dr Materac – czym jest ta firma?

Wiele firm zajmuje się dystrybucją materacy, najczęściej aby ułatwić rodakom dostęp do renomowanych marek, takich jak np. Hilding Anders. Tym właśnie zajmuje się firma Dr Materac z powodzeniem od lat. Dostępne materace mogą przynieść komfortowy oraz efektywny sen każdemu – noworodkowi, nastolatkowi, osobie ciężko pracującej, starszej czy schorowanej. To właśnie w tym miejscu specjaliści pomogą z doborem materaca, a tym samym i zapewnią wygodnie przespaną noc. Dostarczane produkty dotyczą nie tylko materacy, ale także i innych rzeczy, takich jak poduszki, kołdry, stelaże czy meble. Dr Materac to firma, która stawia na jakość, dlatego oferowane produkty są najlepsze z możliwych. Potwierdza to nieskazitelną opinię, jaką cieszą się materace Hilding. Zakupić je można w salonach stacjonarnych między innymi w Krośnie, Zamościu czy Leżajsku, a także na wygodnej i przejrzystej stronie internetowej – drmaterac.pl. Do dyspozycji mamy tam internetowego doradcę, który w razie problemów może udzielić nam specjalistycznej rady lub poprzez wejście w kategorie materace przejrzysty pasek, na którym wystarczy zaznaczyć swoje preferencje odnośnie np. rodzaju materaca.

Materace Hilding z oferty Dr Materac

Materace Hilding - znajdziesz już w salonach Dr Materac!W ofercie Dr Materac znajduje się wiele materacy Hilding. Zostały one skategoryzowane z uwagi na rodzaj wkładu (termoelastyczne, lateksowe, sprężynowe czy chłodzące) oraz dla kogo (dzieci, niemowląt). Znaleźć tam można również materace Hilding Fandango z podnoszącym wytrzymałość i trwałość wkładem kokosowym, który jest także wyrobem medycznym. Oznacza to, że w korzystny sposób wpływa na nasze zdrowie poprzez prawidłowe podpieranie kręgosłup. Innym rodzajem wkładu materaca jest połączenie innowacyjnej pianki z umieszczonych w indywidualnych kieszonkach sprężynami. Dzięki temu materac hybrydowy, taki jak Hilding Electro czy Hilding Dance jest niezwykle komfortowy, miękki i sprężysty jednocześnie. Hybryda jest rekomendowana głównie parom, alergikom i seniorom, jednak tak naprawdę każdy może z nich korzystać.

 Każdy z nas zasługuje na odpoczynek w najlepszych warunkach. Zapewnić może je jedynie odpowiednio dobrany do naszej wagi, wzrostu i stanu zdrowia materac, którym będziemy mogli się cieszyć przez lata. Prawidłowy sen zapewnić może nam wiele, jednak najważniejszy jest fakt, że tylko wtedy w czasie 6-8 godzin dziennie nasz kręgosłup jest prawidłowo podpierany. Jest to działanie profilaktyczne przeciwko powstawaniu schorzeń kręgosłupa oraz wad postaw w młodym wieku.