Nie ma lepszego naturalnego lekarstwa niż sen

Znasz to powiedzenie? Trudno się z nim nie zgodzić. Sen działa regenerująco i przeciwbólowo. Ponadto długi, spokojny sen korzystnie oddziałuje także na ludzką psychikę. Zadbaj więc o to, by spanie było prawdziwą przyjemnością. W uzyskaniu najwyższego komfortu snu pomoże Ci odpowiednio dobrany do Twoich preferencji materac. A jeśli będzie Ci mało, pomyśl o dodatkowym nakryciu, które nada Twojemu spaniu zupełnie nowej jakości.

Materac Alt marki Hilding – dodatkowego wsparcia nigdy za wiele

Hilding Alt - dodatkowe zabezpiezenie materacaMaterac nawierzchniowy Alt marki Hilding to wynalazek, który poprawi wygodę spania do poziomu, o którym nawet nie śniłeś. Materac tego rodzaju charakteryzuje się niewielką wysokością (ok. 7 cm), więc sprawdzi się jako dodatkowa, zmiękczająca warstwa dla materaca głównego. Produkt zwiększa miękkość, poprawia komfort snu, a to wszystko przez idealne dopasowanie naturalnych krzywizn ciała do podłoża. Ponadto materac znakomicie sprawdzi się jako dodatkowa ochrona materaca głównego, a tym samym – zwiększa czas jego użytkowania. Wkład został stworzony z pianki termoelastycznej Visco (ok. 3,7 cm), którą dodatkowo usztywnia 1 cm pianki Flexifoam. Taki duet gwarantuje odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i innych partii, np. ramion czy głowy. Wszystko za sprawą natychmiastowej reakcji na temperaturę ciała. To materac dostosowuje się do sylwetki, a nie na odwrót!
Chcemy, abyś był maksymalnie zadowolony z wyboru. Dlatego wraz z materacem otrzymujesz też jeden z wybranych pokrowców: Cashmere lub Tencel. Jedwabisty pokrowiec Cashmere wykazuje się właściwościami antyalergicznymi, a także doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia. Z kolei pokrowiec Tencel posiada włókna, które zapobiegają rozwojowi bakterii.

Materace nawierzchniowe – zapewnij sobie maksimum wygody podczas spania

W ofercie marki Hilding znajdują się różnorodne materace nawierzchniowe, które zdecydowanie poprawiają jakość snu. To rozwiązanie multifunkcyjne. Materac nawierzchniowy dodaje miękkości temu głównemu. Będziesz czuł się, jakbyś spał na chmurce! To także ochrona przed szybkim zniszczeniem czy zabrudzeniem materaca bazowego. Dzięki temu możesz cieszyć się nim przez wiele lat! Ponadto materac nawierzchniowy może być stylowym dodatkiem do sypialni i zakrywać materac główny, który niekoniecznie wpisuje się w aranżację wnętrza. Nie musisz zatem zmieniać materaca przy każdym kolejnym remoncie. Jeden materac nawierzchniowy, a tak wiele korzyści!

Dlaczego warto postawić na materac nawierzchniowy Alt?

  • Materac posiada wiele zastosowań. Może być używany jako zabezpieczenie materaca głównego przed zniszczeniem, jako dodatkowa wkładka zwiększająca miękkość podczas spania lub jako modny dodatek do sypialnianego wnętrza.
  • Materac jest rolowany i zapakowany próżniowo, co zdecydowanie ułatwia jego transport oraz przechowywanie.
  • Sprawdzi się w przypadku alergików, ponieważ nie wchłania potencjalnych alergenów i innych szkodliwych dla zdrowia substancji.
  • Wkład z pianki Visco wzbogaconej o piankę Flexifoam poprawia sprężystość i elastyczność. Materac szybko reaguje na temperaturę ciała i sprawia, że idealnie przylega do każdego typu sylwetki.
  • Materac się zabrudził? Nic się nie dzieje. Pokrowiec możesz wyprać w domowych warunkach w temp. 40 lub 60 stopni.