Poszukujesz nowego podłoża do snu do swojej sypialni? Koniecznie zwróć uwagę na stosunkowo nowe na rynku materace naturalne, wyróżniające się wieloma innowacyjnymi właściwościami. Dzięki temu sprawdzą się praktycznie wśród wszystkich grup użytkowników, co sprawia, że są coraz chętniej wybierane. Czym się charakteryzują oraz jakie cechy posiadają? Zapraszamy do lektury! 

Materace naturalne dla żyjących w zgodzie z ekosystemem

Podstawową funkcją materaca jest przede wszystkim zapewnienie użytkownikowi stabilnego podparcia dla całej sylwetki, co przekłada się na efektywną regenerację całego organizmu. Jednak z biegiem czasu wymagania osób śpiących coraz bardziej się zwiększają, dlatego producenci produktów do spania stale unowocześniają dostępne na rynku rozwiązania. W trosce o środowisko, a także zdrowie i bezpieczeństwo osób śpiących powstały materace naturalne. Do ich produkcji wykorzystano jedynie sprawdzone komponenty, wyróżniające się najwyższą jakością oraz nadające się do ponownego przetworzenia. Co więcej, zastosowane wewnątrz tego typu modeli pianki zostały nasączone naturalnymi olejkami, które zastępują sztuczne związki chemiczne, a także mają wiele dobroczynnych właściwości. Przede wszystkim wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwbakteryjne czy antyalergiczne, przez co mogą być stosowane przez nawet wrażliwe osoby. Warto również wspomnieć, że materace ekologiczne są także ubierane w pokrowce charakteryzujące się doskonałym odprowadzaniem wilgoci oraz optymalną przepuszczalnością powietrza. Zazwyczaj są one wykonane z lnu lub bawełny organicznej, które nie podrażniają i nie gromadzą szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów.

Materac naturalny Hilding Bora

Chcesz kupić materace naturalne? Sprawdź piankowy model Hilding Bora!Chcąc kupić materac naturalny do swojej sypialni, dobrze jest zwrócić swoją uwagę na piankowy model Hilding Bora, wyróżniający się wieloma wyjątkowymi właściwościami. Na początek warto wspomnieć, że został on zbudowany na bazie aż 3 innowacyjnych pianek, gdzie każda z nich ma inne cechy. Na samej górze znajduje się termoelastyczna pianka ViscoBio, doskonale reagująca na ciepło ciała użytkownika, dopasowując się dokładnie do naturalnych krzywizn. Dzięki temu ta warstwa zapewnia osobie śpiącej dogłębną regenerację mięśni oraz poprawę krążenia. W środku tego modelu zastosowano wysokoelastyczną piankę HR Bio, charakteryzującą się otwartokomórkową strukturą, przez co nie tylko redukuje nacisk punktowy, ale także umożliwia swobodny obieg powietrza. Podstawę materaca Hilding Bora stanowi z kolei twarda, wysokoelastyczna pianka FlexiFoam Bio, która zapewnia stabilne podparcie dla sylwetki przez całą noc. Za sprawą specjalnych nacięć została ona wyprofilowana w 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu odpowiada potrzebom poszczególnych partii ciała.

Hilding Bora – dlaczego warto? 

Nie ma wątpliwości, że materac naturalny Hilding Bora sprawdzi się w sypialni praktycznie każdego. Polecany jest przede wszystkim dla alergików, ponieważ nie zawiera on szkodliwych dla zdrowia substancji. Dodatkowo doskonała wentylacja wewnątrz wkładu zapobiega gromadzeniu się wilgoci oraz namnażaniu się szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, takich jak grzyby, pleśń czy roztocza. Za sprawą elastycznej i sprężystej powierzchni, model ten będzie idealnym wyborem również dla osoby prowadzące aktywny tryb życia oraz sportowców. Dzięki dokładnemu dopasowaniu się materaca do sylwetki użytkownika, możliwa jest efektywna regeneracja i rozluźnienie wszystkich mięśni. Co więcej, produkt ten to dobre rozwiązanie także dla par – nawet tych o dużej różnicy w wadze.

Jak widać, materace naturalne to innowacyjne produkty wyróżniające się wieloma dobroczynnymi dla zdrowia właściwościami. Przed zakupem jednak warto zapoznać się z indywidualnymi cechami wybranego modelu, by jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb.

Materac Bora, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!