Jak sama nazwa wskazuje, materac hybrydowy to produkt, który łączy cechy dwóch różnych wyrobów: w jego wnętrzu znajdują się zarówno sprężyny, jak i pianki. Jakie są zalety materaca Hilding Dance i dla kogo będzie odpowiedni.

Ulga w bólu kręgosłupa

Hilding Dance to propozycja, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach w każdym wieku. Jego twardość jest oznaczona jako średnia, dlatego najlepiej sprawdzi się u osób, których waga nie przekracza 80 kg. Nie należy jednak brać tego za pewnik – duża część osób o większej wadze również bardzo chwali sobie ten produkt. Co w takim razie sprawia, że ten model jest tak wyjątkowy? Za niespotykaną wygodę i wspaniałe właściwości dla kręgosłupa użytkownika odpowiada fakt, iż wyrób został podzielony na siedem zróżnicowanych stref twardości. Materace, które posiadają tę cechę zapewniają idealne podparcie dla pleców podczas odpoczynku i optymalnie dopasowują się do sylwetki. Każda część ciała jest wspierana w nieco inny sposób, dzięki czemu ciało użytkownika regeneruje się prawidłowo niezależnie od pozycji. Nie można zapominać również o trzech rodzajach pianek, które znajdują się we wnętrzu materaca. Jedna z nich to FlexiFoam – poliuretanowy produkt, który sprawia, że Hilding Dance jest elastyczny i plastyczny. Druga, która wspomaga regenerację kręgosłupa to pianka wysokoelastyczna. Wyróżnia się zwiększoną sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia.

Idealny wybór dla par

Czy materac hybrydowy Hilding Dance jest dobrym wyborem dla wymagających?Jaki powinien być materac dla par? Przede wszystkim wygodny i odporny na znaczne różnice w masie ciała. Ważne jest również to, aby odpowiadał odmiennym preferencjom użytkowników. Materace Hilding to propozycje, które wykazują wszystkie te cechy!  Hilding Dance został wyposażony w sprężyny kieszeniowe, które pracują niezależnie – dzieje się tak ze względu na to, że każda pojedyncza sprężyna jest umieszczona w oddzielnej, materiałowej “kieszonce”. To rozwiązanie sprawia, że wyrób jest bardzo elastyczny punktowo, a więc pracuje jedynie w miejscu nacisku. Ten rodzaj sprężyn nie przenosi drgań i falowania na powierzchni wkładu, dlatego częsta zmiana pozycji partnera w ciągu nocy już nigdy nie powinna być problematyczna dla drugiej osoby.

Niespotykana funkcjonalność materaca

Jakimi jeszcze cechami wyróżnia się ten materac? Użytkowników, którym zależy na wysokiej higienie snu i często skarżą się na zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturę w sypialni, może zainteresować obecność pianki FloFom. To element wykazujący właściwości termoregulacyjne i chłodzące. Reaguje na temperaturę ciała i doskonale podpiera kręgosłup. Ponadto, specjalne nacięcia i profilowania we wnętrzu materaca zapewniają odpowiednią wentylację – dzięki temu w obiegu nie gromadzą się szkodliwe dla zdrowia mikroorganizmy i jest to produkt odpowiedni dla alergików. Warto wspomnieć również o wygodnych uchwytach wszytych w pokrowiec, które znacznie ułatwiają jego przenoszenie i obracanie. Sam pokrowiec jest puszysty i lekki, a także wyposażony w zamek rozdzielczy, który znacznie ułatwia zdejmowanie i pranie zewnętrznego materiału.

Jak widać, producenci pomyśleli o wszystkim. Z takiego produktu będą zadowoleni użytkownicy w każdym wieku – dzieci, dorośli, a także osoby starsze, o specjalnych wymaganiach.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/