Nastolatkowie każdego dnia stają przed wieloma wyzwaniami: chodzą do szkoły, uczą się, trenują, a dodatkowo intensywnie rosną i rozwijają się. Kręgosłup dorastających pociech jest bardzo obciążony ze względu na ciężkie plecaki wypełnione książkami oraz nieprawidłową pozycję ciała podczas wielogodzinnego przesiadywania w szkole i przed komputerem. Warto zadbać o plecy jak najszybciej, dlatego z pomocą przychodzi materac piankowy Hilding Funky.

Funkcjonalność przede wszystkim!

Młodzież to wbrew pozorom bardzo wymagający klienci. Należy odpowiednio zadbać o ich potrzeby i wygodę – optymalny materac może być gwarancją dobrego humoru oraz pozytywnego nastawienia przez cały następny dzień. Liczy się przede wszystkim to, aby wyrób był funkcjonalny. Hilding Breakdance jest wyposażony w uchwyty, które ułatwiają jego przenoszenie oraz obracanie. Takie rozwiązanie ułatwia proces spontanicznych remontów pokoju, na które czasem wpadają dorastające pociechy. Jest to jednak bardzo przydatne rozwiązanie głównie dlatego, że produkt jest odwracalny – każda strona cechuje się odmienną twardością. Dzięki temu użytkownik może dopasować rodzaj podłoża do swoich indywidualnych potrzeb oraz – warto wspomnieć, że regularne obracanie materaca znacznie wydłuży jego czas eksploatacji i zagwarantuje odpowiednią wentylację. Sam pokrowiec powstał specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży – posiada nadruk, który idealnie pasuje do pokoju nastolatka i jest wyposażony w zamek rozdzielczy, który ułatwia szybkie ściąganie i pranie tkaniny.

Co sprawia, że Hilding Funky jest tak wygodny?

Czy materac Hilding Funky to dobry wybór dla nastolatka?Materace Hilding są tworzone w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom konkretnej grupy odbiorców. Hilding Funky cechuje się przede wszystkim wygodą oraz zapewnia niespotykane wsparcie dla kręgosłupa. Jest tak głównie ze względu na to, że został podzielony na siedem zróżnicowanych stref twardości, które odpowiadają za optymalne dopasowanie się wyrobu do sylwetki użytkownika. Każda część ciała potrzebuje nieco innego wsparcia, dlatego właśnie stosuje się poprzeczne strefy, które najbardziej sprzyjają zdrowiu nastolatka. Odcinek biodrowo-krzyżowy ze względu na swoją wagę jest wspierany przez najtwardszą część materaca. Każda inna część ciała: głowa, stopy, łydki, klatka piersiowa znajdują się podczas snu na średniej lub pośredniej strefie. Produkt jest wypełniony pianką poliuretanową FlexiFoam, która nadaje materacowi wyjątkową elastyczność i plastyczność. Jej gęstość i struktura jest idealnie miękka i wspaniale dopasowuje się do ciała.

Doskonały wybór dla alergików

Ogromną zaletą materaca Hilding Funkty jest fakt, iż w jego wkładzie utworzono specjalne nacięcia i profilowania, które zapewniają optymalną wentylację wyrobu. Takie elementy minimalizują tworzenie się oraz gromadzenie szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Jest to rozwiązanie, które sprawia, że ten model jest idealny dla osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju alergii – nie nasilają objawów, a wręcz pozytywnie wpływają na czyste otoczenie w sypialni. Higiena na najwyższym poziomie jest możliwa do zachowania również ze względu na możliwość łatwego i szybkiego prania.

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku możliwie jak najlepsze warunki do spania. Hilding Funky jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby dorastającej pociechy, a ponadto jest dostępny w kilku rozmiarach, które bez problemu można dopasować do każdego stelaża – sprawdza się również w łóżkach piętrowych.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/