Materace SleepMed to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą sobie zapewnić sen na najwyższym poziomie! Twardość, którą możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb? Przekonaj się, dlaczego warto!

SleepMed Hybrid Comfort Plus – sen, jakiego potrzebujesz

SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, przez co niezależne od tego, kto się na niego zdecyduje, bez dwóch zdań będzie zadowolony! Pierwszą zaletą jest są stabilne, siedmiostrefowe sprężyny, które gwarantują nam świetną elastyczność punktową, z którą w parze idzie wysoka trwałość całego produktu. Nie możemy zapomnieć również o nowoczesnych piankach, a mianowicie termoelastycznej VitaRest®, która w tym przypadku została zestawiona z wysokoelastyczną VPPHR Soft oraz hybrydową Hybrid HY Hard. Fakt, że możemy dostosować twardość do naszych indywidualnych potrzeb sprawia, że każdy dopasuje wskazany produkt do swoich oczekiwań. Swobodna manipulacja topem z pierwszą, wspomnianą pianką sprawia, że wybierać będziemy spośród aż sześciu twardości!

Sprężyna multipocket

Czy SleepMed Hybrid Comfort Plus to materac dla mnie?Unikatowa sprężyna multipocket to bez wątpienia rozwiązanie najwyższej jakości. Produkt posiada bardzo dużą ilość sprężyn o malutkiej średnicy, a każda z nich została umieszczona w osobnej kieszeni, dzięki czemu nie dotykają się one bezpośrednio ze sobą i w sposób indywidualny reagują one na nacisk. Od klasycznych sprężyn kieszeniowych modele typu multipocket odróżnia właśnie fakt, że drugie wskazane posiadają więcej malutkich elementów. Materac dopasowuje się do naszych indywidualnych potrzeb i świetnie podpiera ciało. Całość ugina się jedynie w miejscach, gdzie nacisk rzeczywiście jest wywierany, co przekłada się również na żywotność produktu. Warto również dodać, że sprężynę wyprofilowaną w aż siedem stref twardości. Każda strefa inaczej reaguje na nasz ciężar, dzięki czemu ciało zdecydowanie szybciej się regeneruje.

Materiały najwyższej jakości

Oczywiście bardzo istotną rolę odgrywają tutaj również wspomniane pianki. Termoelastyczna VitaRest® reaguje na temperaturę ciała i dostosowuje się do jego kształtu gwarantując przyjemny efekt otulenia. Odpinany top, z którego została ona wyprodukowana może służyć również jako materac nawierzchniowy, na przykład w czasie podróży. Pianka wysokoelastyczna jest odporna na odkształcenia, prawidłowo podpiera ciało i jednocześnie jest bardzo sprężysta. Warto też dodać kilka słów na temat pokrowca, w jakim produkt został umieszczony. Przyjemne w dotyku włókna wiskozy zostały tutaj zestawione z technologią Purotex®, czyli umieszczeniem w materiale aktywnych probiotyków, jakie za zadanie mają eliminację bakterii i kurzu. Odpowiednią wentylację wypełnienia gwarantuje taśma 3D, a całość może być prana w maksymalnej temperaturze 60 stopni.
Wysokiej jakości wyrób, który spełni oczekiwania każdego? Bez wątpienia materace, takiej jak SleepMed Hybrid Comfort Plus okażą się strzałem w dziesiątkę.