Aranżacja sypialni wbrew powszechnej opinii nie jest skomplikowana – wystarczy postawić na konkretny styl lub samodzielnie go stworzyć. Jednak warto tutaj zaznaczyć, że każdy wprowadzony do sypialni element ma większy lub mniejszy wpływ na jakość i komfort naszego wypoczynku. Jak zatem zaaranżować sypialnię, w której odpoczniemy po ciężkim dniu? I jaką rolę odgrywa tutaj łóżko? 

Zaaranżuj komfortową sypialnię krok po kroku!

Komfort w sypialni opiera się na kilku niezwykle ważnych czynnikach. Do nich zaliczają się:

  • kolory ścian – korzystnie na sen wpływają uspokajające odcienie beżu lub szarości,
  • postawienie na rośliny produkujące tlen w nocy, np. agawę lub storczyki,
  • wybieranie dodatków, które można wyprać lub z łatwością wyczyścić z kurzu,
  • dopasowanie oświetlenia,
  • ułożenie mebli oraz umiejscowienie łóżka,
  • wyposażenie łóżka w komfortowe materace Fit.4.Sleep.

Postaw na wysokiej jakości łóżka i materace Fit.4.Sleep!

Jak urządzić komfortową sypialnię? Postaw na wysokiej jakości materace Fit.4.Sleep!Chcąc skomponować wygodne łóżko, nie można zapomnieć o wysokiej jakości podłożu do spania, takim jak materace Fit.4.Sleep. Na współczesnym rynku wyróżniają się one licznymi cechami i zastosowanym wewnątrz wypełnieniem. Wyróżnić tutaj można modele piankowe wykorzystujące piankę wysokoelastyczną o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Drugim typem są sprężyny kieszeniowe, czyli takie, które zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych, przez co gwarantują wysoką elastyczność punktową, a także redukcję drgań. Inną kwestią jest pokrowiec, w który wyposażono zarówno mniejsze materace 90×200, jak i większe – 180×200 cm. Stworzono go ze specjalnie impregnowanej tkaniny ograniczającej rozwój pleśni. Poza tym wyróżnia się zapobieganiem przegrzewania ciała latem i wychładzania zimą.

Poznaj właściwości oferowane przez materace Fit.4.Sleep!

W ofercie Fit.4.Sleep znajdziemy liczne produkty do spania, które wyróżniają się licznymi właściwościami. Przede wszystkim warto tutaj zwrócić uwagę na dwie twardości – H2/H3 i H3/H4, które uzyskano poprzez wykorzystanie dwóch materiałów o różnych stopniach twardości. Gwarantuje to idealne dopasowanie podłoża do spania do aktualnych potrzeb oraz wagi użytkownika bez konieczności wymiany materaca. Oprócz tego mają:

  • optymalną wentylację,
  • siedem stref twardości,
  • właściwości antyalergiczne.

Warto również zauważyć, że w ofercie są modele wąskie – materace 80×200 cm, które sprawdza się w niewielkich sypialniach oraz szersze – 180×200 cm.

Klimat sypialnie w znaczący sposób wpływa na komfortowy i zdrowy sen, dlatego już dziś warto stworzyć najlepsze warunki do wypoczynku poprzez przestrzeganie kilku zasad. W ten sposób stworzymy piękne wnętrze oraz skomponujemy wygodne łóżko.

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!