Materace dla par, czyli te dwuosobowe, mają za zadanie zapewnić optymalny komfort obojgu partnerom. Ich konstrukcja musi być dokładnie przemyślana i wykonana w taki sposób, by żadne z partnerów nie odczuwało ruchów drugiej osoby. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jakie materace polecane są parom.

Nowoczesność i luksus

Pierwszy materac, który sprawdzi się świetnie w przypadku par to SleepMed Premium Plus. Jest to bardzo nowoczesny i luksusowy model o nienagannej jakości. Skonstruowano go z niezwykle elastycznych pianek, wytrzymałych na obciążenia oraz długotrwałą eksploatację. Materac charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową, dlatego idealnie sprawdzi się w przypadku par. Produkt ma za zadanie podtrzymywać ciało i niwelować drgania tak, byś nie odczuwał ruchów osoby śpiącej obok. Top materaca stworzono z ekologicznej pianki, by zadbać o środowisko. Odpinany top umożliwia regulację twardości – wystarczy przełożyć go na drugą stronę. Ponadto, pokrowiec, w który ubrano ten materac, został uszyty z nowoczesnej dzianiny Probiotex. SleepMed Premium to materac, który pokochało już wiele par.

Plastyczny materac piankowy

Materace dla par - jaki produkt wybrać?Materace do spania, w tym te dwuosobowe, przeznaczone dla par powinny być odpowiednio plastyczne. Kolejny materac, który idealnie sprawdzi się w tej roli to Hilding Salsa. Jego wierzchnią warstwę zrobiono z pianki termoelastycznej Visco, która zapewnia odpowiedni komfort podczas leżenia czy odpoczynku. Potrafi reagować na temperaturę ciała i dopasowywać się do kształtu sylwetki. Hilding Salsa to materac twardy, który nada się dla osób ważących powyżej 80 kg oraz dla par, w których występuje znaczna różnica wagowa. Materac posiada siedem zróżnicowanych stref twardości, dlatego dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała. Hilding Salsa otrzymał status produktu medycznego w klasie I. Oznacza to, że posiada on właściwości zdrowotne, co zostało potwierdzone przez szereg restrykcyjnych testów i badań.

Relaks i odprężenie

Jeśli jesteście parą aktywną, uprawiacie sport czy regularnie chodzicie na treningi na siłowni to kolejna propozycja jest dla was. Hilding Rumba to materac, który ma zapewnić wam niesamowity komfort i odprężenie. Został wykonany z pianki Visco, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do twojej pozycji i ułożenia sylwetki. Stanowi idealne podparcie dla wszystkich kończyn, co pozwala na szybką i efektywną regenerację mięśni. Bazę materaca stanowi pianka Velvet Touch, która odznacza się sprężystością, miękkością i optymalną twardością.  Materac został odpowiednio ponacinany i tworzy siedem stref o różnej twardości. Jest to idealne rozwiązanie dla par, które cenią sobie wygodę i pragną relaksu po ciężkim dniu w pracy.

Wybór odpowiedniego materaca, który spełni wymagania obu partnerów nie jest wcale taki łatwy. Warto wybrać produkt najwyższej jakości i cieszyć się spokojnie przespanymi nocami.