Zadbaj o każdy szczegół swojego snu

Podczas urządzania sypialni z pewnością największą uwagę zwracasz na łóżko. Chcesz, by jego rozmiar był odpowiedni, obicia lub zdobienia estetyczne, a pościel miękka w dotyku. Nie zapomnij także o materacu! Właściwie dobrany materac może przysłużyć się lepszemu snu lepiej niż olejki eteryczne czy melatonina w tabletkach. Tak niewiele potrzeba, by zapewnić sobie zbawienny sen – bez dodatkowych wspomagaczy!

Materac Melody marki Hilding – melodia pasująca do zasypiania

Hilding Melody - materac lateksowyLubisz przed snem posłuchać relaksującej muzyki? Gwarantujemy, że będzie brzmieć jeszcze lepiej, gdy położysz się ze słuchawkami na materacu Melody marki Hilding. Materac idealnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku par, ponieważ konstrukcję wkładu tworzy profilowany w 7 stref twardości blat lateksowy. Takie rozwiązanie pasuje do osób o różnym wzroście oraz wadze (do 140 kg), jednocześnie zapewniając wsparcie oraz komfort leżenia bez zapadania się. A może szukasz wielofunkcyjnego materaca dla swoich gości? Materac piankowy lateksowy Melody pomoże zasnąć seniorom czy osobom z dolegliwościami kręgosłupa. Otwory we wspomnianych strefach gwarantują prawidłową wentylację wkładu, a tym samym wysoki poziom higieny snu. Dołóż do tego odpowiednio wywietrzoną sypialnię i błyskawiczne zaśnięcie masz jak w banku!

Materac Melody marki Hilding posiada właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne, więc dba nie tylko o Twój komfort, ale także o zdrowie. Odznacza się również wysoką gęstością lateksu, dlatego jest optymalnie elastyczny względem Twojego ciała. Nie odkształca się, dzięki czemu możesz go użytkować przez wiele lat!

Materac to nie wszystko. W zamówieniu otrzymasz także dowolnie wybrany pokrowiec. Do wyboru masz niepikowany pokrowiec Hybrid z dzianiny z dodatkiem stretchu, który gwarantuje doskonałą wentylację i jest odporny na mechacenie. Druga opcja to pokrowiec Italiano usuwający nieprzyjemne zapachy i posiadający właściwości antyalergiczne. Oba pokrowce są wyposażone w komfortowe uchwyty, które ułatwiają odwrócenie materaca na drugą stronę. Który wybierasz?

Materace piankowe lateksowe – nieporównywalny komfort leżenia

W ofercie marki Hilding znajdziesz materace piankowe lateksowe, które odznaczają się nieprzeciętną elastycznością. Dzięki temu zapewniają jeszcze lepszą stabilizację podczas leżenia, a tym samym – poczucie wyspania zaraz po przebudzeniu! Materace tego rodzaju dopasowują się do potrzeb użytkownika, niezależnie od jego wieku czy masy ciała. Jednak prawdziwą zaletą materacy piankowych lateksowych są ich funkcje antygrzybiczne i antybakteryjne. Wpływa to nie tylko na higienę snu, ale też na psychiczny komfort podczas codziennego kładzenia się do łóżka!

Dlaczego warto wybrać materac piankowy lateksowy Melody?

  • Materac sprosta wymaganiom różnych osób: par, seniorów, osób z problemami kręgosłupa… ważne, że łączy je jedno: miłość do zdrowego snu!
  • Jest bardzo higienicznym rozwiązaniem. Zapewnia właściwą wentylację wkładu, dlatego będzie ukojeniem zwłaszcza w upalne dni.
  • Posiada wysoką gęstość lateksu, dzięki czemu nie odkształca się nawet przy długotrwałym użytkowaniu.
  • Jest antyalergiczny i antygrzybiczny, więc możesz spać spokojnie – dosłownie.
  • Pozwala wyspać się nawet wtedy, gdy w pokoju obok głośno bawią się dzieci, a w kuchni panuje harmider. Prawdziwy komfort leżenia nie pozwoli Ci tak szybko wstać z łóżka!

Zacznij projektować swój sen już od fundamentów. Postaw na wygodny materac. Zapoznaj się z naszą ofertą!